Belle RPC 45/60

O NAS

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego w Gryfinie – dołącz do grona zadowolonych Klientów

 

Jesteśmy profesjonalną wypożyczalnią maszyn oraz urządzeń budowlanych. Swoją ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm z Gryfina, a także okolic. Cenimy sobie współpracę wpływającą na rozwój, dlatego nasza otwarta postawa została doceniona już przez wiele firm na rynku lokalnym.

 

 

Wynajem maszyn w Gryfinie – sprawdź naszą ofertę

 

Dysponujemy szerokim asortymentem sprzętów, które pozwalają na efektywne wykonanie różnego rodzaju inwestycji – prac remontowych, budowlanych i wykończeniowych. Za główny cel obraliśmy sobie umożliwianie korzystania z profesjonalnych rozwiązań oraz zaspokajanie potrzeb zainteresowanych Kontrahentów. Wypożyczalnia sprzętu w Gryfinie proponuje urządzenia wyłącznie sprawdzonych producentów (Bosch, Master, Metabo, Hilti, Honda) – cechujące się maksymalną wydajnością, a także bezawaryjnym funkcjonowaniem. Postaw na komfort i bezpieczeństwo przy pracy!

 

 

Odwiedź naszą siedzibę w Gryfinie – zdecyduj się na najem maszyn budowlanych od profesjonalistów

 

Wypożyczalnia maszyn dla domu i ogrodu mieści się w Gryfinie przy ulicy Generała Andersa 16A (wjazd od ulicy Łużyckiej). Dysponujemy dużym placem składowym z miejscami parkingowymi. Można do nas dojechać, kierując się na Elektrownię Dolna Odra – centrala znajduje się po lewej stronie, tuż przed wyjazdem z miasta. Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego, zwłaszcza w okolicach Gryfina i Szczecina. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Wypożyczalnia w Gryfinie 

Dla Domu i Ogrodu